O portalu Złota Sztabka

uncja zlotaWidząc ciągle pojawiające się informacje o złocie, jako hicie inwestycyjnym ostatniego czasu, postanowiliśmy założyć portal, który pomoże w żółty kruszec lokować kapitał. Skupiamy się tu zwłaszcza na najprostszych metodach sprzedaży i zakupu srebrnych oraz złotych sztabek, czyli na inwestowaniu za pośrednictwem Allegro. Staramy się śledzić ceny i pomagać w podjęciu decyzji o nabyciu lub zbyciu metali szlachetnych. Zapraszamy na wstępie do lektury artykułu o zaletach inwestowania w złoto i inne kruszce za pośrednictwem portali aukcyjnych.

Złoto Allegro

Tu nasze zainteresowanie będą budziły sztabki zlota, podobnie jak one analizowane będą również wykonane z tego kruszcu monety, w szczególności mamy tu na myśli krugerrandy.

Srebro Allegro

Przede wszystkim chodzi o sztabki srebra, którymi handluje się na aukcjach. Metal ten może być również sprzedawany jako moneta bulionowa i te przypadki również będą brane pod uwagę.

Rynek platyny Allegro

Chociaż ma on skromniejsze rozmiary niż dwa wymienione wcześniej, to jednak sztabka platyny niejednokrotnie pojawia się na aukcjach.

Cena palladu Allegro

Ten chyba najmniej znany spośród metali inwestycyjnych również będzie przez nas obserwowany. Także on występuje w postaci monet jak i sztabek.
Poza tym, że będziemy śledzić ceny metali szlachetnych, portal ten ma również na celu szerzenie wiedzy o inwestycjach w kruszce w postaci fizycznej. Znajdą się w nim wyjaśnienia dotyczące np. tego czym jest próba srebra i innych metali lub ile gramów zawiera 1 uncja złota.

Mamy nadzieję, że miejsce to będzie pomocne dla wszystkich osób planujących inwestycje w cenne kruszce i pomoże zorientować się jakie są realne notowania metali szlachetnych.

One thought on “O portalu Złota Sztabka

  1. Na pewno każdy z nas zastanawiał się na temat inwestycji w złoto.
    Macie może jakieś propozycje na temat dobrych artykułów bądź forum na
    ten temat? Czy na pewno inwestycje w złoto są sprawdzona i bezpieczną lokatą naszych pieniędzy?

Leave a Comment